system-PHI

PHI to opatentowany system oczyszczania powietrza z unikalnymi właściwościami. Urządzenie do oczyszczania powietrza bazuje na podstawie zaawansowanej technologii Fotohydrojonizacji - PHI i jest bardzo skuteczne w zakresie poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach.
PHI wykorzystuje światło UV i Quad Metalic Catalyst do tworzenia przyjaznych utleniaczy. Powstałe utleniacze obejmują hydro nadtlenki, jony hydroksylowe, super jony azotu oraz rodniki hydroksylowe. Agresywne ale przyjazne utleniacze, które są uwalniane przez system PHI są nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt i roślin.

Producent urządzeń PHI pierwszy opracował zaawansowaną technologię utleniania ponad 20 lat temu. Ponad 1 milion ogniw jest w użyciu na całym
świecie. Licencja na nowoczesną technologię została udzielona wielu przedsiębiorstwom do stosowania w branży medycznej, żywnościowej, wojskowej, mieszkaniowej, handlowej, morskiej i turystycznej. Urządzenia PHI zostały przetestowane i zatwierdzone przez:
• Armię Stanów Zjednoczonych
• Rząd Chiński
• Rząd Japoński
• Rząd Kanady
• Unię Europejską
Ponadto technologia PHI, ze względu na swoją zdolność do zabijania bakterii oraz wirusów na powierzchni i w powietrzu, została włączona do planu ochrony największych w Ameryce sieci restauracji, hotelów, parków rozrywki, statków pasażerskich, publicznych szkół i szpitali.

 

Kontakt

logo web

Grupa Innowacyjnych Technologii

20-468 Lublin
ul. Energetyków 19

biuro: 81 744 55 10
montaż: 604 235 459
serwis: 604 235 459

e-mail: kontakt@git-pl.pl